Pojištění sportovní výbavy

Kategorie: Nezařazeno
Datum: 29.8.2019

Prázdniny, které jsou pro mnohé symbolem aktivního odpočinku a aktivních dovolených, nám pomalu končí. Ale aktivní sportovci vyráží za zážitky v jakékoliv roční době. Ať už na kolo do českých hor, na golfová hřiště, na lyže do Alp nebo na žraloky do Egypta. Patříte mezi ně? A myslíte na pojištění Vaši sportovní výbavy?

Vzhledem k neustálému zdokonalování a vývoji sportovního vybavení, nejen pro profesionální sportovce, se také zvyšuje celková cena a riziko odcizení. Nyní si nově můžete sjednat pojištění sportovní výbavy. Prostřednictvím tohoto pojištěním vám vyplatíme škody, pokud dojde k odcizení nebo poškození vaší sportovní výbavy. Jedná se například o poškození výbavy během sportu, odcizení, vandalismus či přírodní živly.

Co vše lze pojistit? 

Sportovní výbavu – jízdní kola, koloběžky, lyže, snowboardy, golfové hole, tenisové rakety, potápěčskou či horolezeckou výbavu a další vybavení. Pojištění zahrnuje i škody vzniklé jinde než v místě pojištění. Například věci odložené v penzionu nebo nechané v autě při návštěvě nákupního centra. To vše na území celého světa.


Vážíme si našich klientů a jejich spokojenost je pro nás zásadní

Ewals Cargo Care GECO JIPOCAR TRANSPORT RKL Opava TON VINCENTKA
© ARSYLINE 2016
Varování
Zavřít
Zavřít