Společnost SATUM

Společnost SATUM CZECH s.r.o. je jednou z největších pojišťovacích makléřských společností působících v České republice. Již od roku 1997 poskytujeme služby v oblasti korporátního pojištění a risk managementu. Zaměřujeme se na komplexní pojistné programy v průmyslu, ve zdravotnictví, službách, veřejné správě a v dalších oborech. V oblasti pojištění vozidel a dopravních rizik patříme mezi nejvýznamnější brokery v republice.

Poslání

„Chráníme lidem jejich hodnoty."

Život někdy přináší situace, které mohou ohrozit to, na čem lidem nejvíce záleží. SATUM je zde proto, aby i v těchto situacích měli jistotu, že je zvládnou.

Díky dlouholeté zkušenosti, odbornosti a osobním vztahům, které s klienty navážeme, víme, co je pro ně nejcennější. Umíme také předpokládat rizika a ztráty, které si často ani nechtějí připustit. Hledáme pro ně vždy taková řešení, aby měli jistotu, že je následky nenadálých situací zasáhnou co nejméně. Díky tomu mohou svou energii zaměřit na to, co dělají rádi, co jim přináší radost a co je posouvá dopředu. Starosti a rizika přenechávají nám.

Našim posláním je pomoci lidem chránit hodnoty, na kterých jim záleží.

Vize

Naší vizí je být moderním pojišťovacím makléřem a první volbou v korporátním pojištění.

Fotogalerie našeho týmu...

IMG_3625e_port_d_def_nik_1 (1).jpg IMG_3391_n (2).jpg IMG_4168 (1).jpg IMG_3705_fin (1).jpg IMG_3725 (1).jpg IMG_3429 (1).jpg IMG_5320 (1).jpg

Vážíme si našich klientů a jejich spokojenost je pro nás zásadní

Ewals Cargo Care GECO JIPOCAR TRANSPORT RKL Opava TON VINCENTKA
© ARSYLINE 2016
Varování
Zavřít
Zavřít