Lidé SATUMu

Lidé SATUM 

Otevřená společnost

Jako otevřená společnost nabízíme všem našim lidem stejnou šanci, osobní růst, příležitosti k seberealizaci a vyjádření vlastního názoru. Vítáme a podporujeme nápady směřující k dalšímu rozvoji společnosti. Těm, kdo se pro svůj rozvoj nebojí něco udělat, otevíráme nové cesty, kterými se mohou vydat a rozvíjet se.

Rosteme v SATUM

Víme, že naše budoucnost stojí na výjimečných zaměstnancích s touhou neustále se vzdělávat.

Co to znamená pro nováčky? Pro každého zaměstnance sestavujeme individuální školicí plán, jehož součástí jsou procesní školení, kontinuální produktová školení nebo workshopy využívající sdílení zkušeností od služebně starších produktových specialistů.

Co to znamená pro ostatní? Zaměstnancům nabízíme kontinuální vzdělávání – např. v rámci kurzu manažerských, obchodních a komunikačních dovedností. Samozřejmostí je jazykový kurz angličtiny. Makléřům navíc zajišťujeme odborná školení podle jejich zaměření.

„Abyste na sobě mohli pracovat a neztratili chuť učit se nové věci.“

Týmová spolupráce

Každý jednotlivec je pro nás důležitý, ale uvědomujeme si, že jako tým toho zvládneme mnohem více. Proto při řešení problémů hodně spoléháme na týmovou spolupráci.V práci i po ní si to umíme užít!

Vážíme si našich klientů a jejich spokojenost je pro nás zásadní

Ewals Cargo Care GECO JIPOCAR TRANSPORT RKL Opava TON VINCENTKA
© ARSYLINE 2016
Varování
Zavřít
Zavřít