Lidé SATUMu

Lidé SATUM 

Otevřená společnost

Jako otevřená společnost nabízíme všem našim lidem stejnou šanci, osobní růst, příležitosti k seberealizaci a vyjádření vlastního názoru. Vítáme a podporujeme nápady směřující k dalšímu rozvoji společnosti. Těm, kdo se pro svůj rozvoj nebojí něco udělat, otevíráme nové cesty, kterými se mohou vydat a rozvíjet se.

Rosteme v SATUM

Víme, že naše budoucnost stojí na výjimečných zaměstnancích s touhou neustále se vzdělávat.

Co to znamená pro nováčky? Pro každého zaměstnance sestavujeme individuální školicí plán, jehož součástí jsou procesní školení, kontinuální produktová školení nebo workshopy využívající sdílení zkušeností od služebně starších produktových specialistů.

Co to znamená pro ostatní? Zaměstnancům nabízíme kontinuální vzdělávání – např. v rámci kurzu manažerských, obchodních a komunikačních dovedností. Samozřejmostí je jazykový kurz angličtiny. Makléřům navíc zajišťujeme odborná školení podle jejich zaměření.

„Abyste na sobě mohli pracovat a neztratili chuť učit se nové věci.“

Týmová spolupráce

Každý jednotlivec je pro nás důležitý, ale uvědomujeme si, že jako tým toho zvládneme mnohem více. Proto při řešení problémů hodně spoléháme na týmovou spolupráci.V práci i po ní si to umíme užít!

Rozloučení s létem Akce Rozloučení s létem i letos proběhla ve velmi příjemném duchu. Zjistit více SATUM opět zazářil na Beskydské sedmičce A je to! SATUMák Radovan Keler se svou parťačkou Lindou opět zvítězili v legendární Beskydské sedmičce. První místo v kategorii dvojic a druhé místo v celkovém pořadí. Zjistit více Výšlap na Lysou horu Utužujeme nejen zdraví, ale i kolektiv.

Výšlap na Lysou horu, nádherné počasí a výborná nálada. Co víc si přát. Tak vypadalo naše sportovní setkání po dlouhé odmlce. Celý den jsme si…
Zjistit více
SATUM slaví 23 let! SATUM slaví 23 let!
Začátkem června slavíme nejen Den dětí, ale i 23. výročí založení naší společnosti. Neodpustili jsme si uspořádat malou firemní oslavu, samozřejmě za dodržení hygienických…
Zjistit více
SATUM PLANNING 2020 Na konci února se již tradičně uskutečnilo celofiremní setkání všech SATUMáků! Zjistit více Kolega Radek Keler opět zvítězil Náš zaměstnanec Radovan Keler tento víkend opět zabodoval se svou parťačkou Lindou Tekeliovou na Ultramaratonu Zapomenuté hory na královské trase, která měl mít původně 101 km. Po mírné změně nakonec… Zjistit více Kolegové z oddělení majetkových rizik darovali krev Touha po dobrém skutku, možná i trochu odvahy a odhodlání, zavedlo kolegy z oddělení majetkových rizik do Krevního centra Fakultní Nemocnice Ostrava.
Zjistit více
SATUM vánoční večírek 2019 SATUMáci pojali vánoční večírek soutěživě Zjistit více SATUMÁCI opět na Ostrava!!! City Maratonu Makléři opět běželi Ostravou! Tři týmy - tři štafety, 18 běžců, Maruška a opravdu velká radost. To byl letošní Ostrava!!! City Maraton 2019.
V příštím roce na viděnou …
Zjistit více
SATUM sportovní den Konec září a krásný ještě letní den na Valašsku. Pro SATUM sportovní den, dnem jako malovaným. Zjistit více SATUM slavil 22 let Na počátku června oslavila naše společnost 22 let od svého založení. Letí to! S kolegy jsme si sváteční odpoledne užili a to nejen na ostravské centrále, ale také na pobočkách v Praze, Brně a… Zjistit více Sbírka pro MOMENT Věděli jste, že se naší zaměstnanci a kolegové zapojili do sbírky pro charitativní obchod MOMENT? Zjistit více Den žen v SATUMu Mezinárodní den žen byl oficiálně uznán OSN v roce 1975. Od tohoto roku se slaví v mnoha zemích světa. Zjistit více SATUMÁCI na Runfestu Makléři běželi Ostravou! Dva týmy - dvě štafety, 12 běžců, jedna velká radost. To byl ostravský Runfest 2018. V příštím roce na viděnou … Zjistit více SATUM sportovní den Na počátku října jsme si vyrazili na hory ..... Zjistit více SATUM vánoční večírek Vánoce jsou za dveřmi, rizika jsou zabalená, pojistky jsou napečeny, večírek může začít ..... Zjistit více

Vážíme si našich klientů a jejich spokojenost je pro nás zásadní

Ewals Cargo Care GECO JIPOCAR TRANSPORT RKL Opava TON VINCENTKA
© ARSYLINE 2016
Varování
Zavřít
Zavřít