Pojištění sportovní výbavy

Category: Uncategorized
Date: 29.8.2019

Prázdniny, které jsou pro mnohé symbolem aktivního odpočinku a aktivních dovolených, nám pomalu končí. Ale aktivní sportovci vyráží za zážitky v jakékoliv roční době. Ať už na kolo do českých hor, na golfová hřiště, na lyže do Alp nebo na žraloky do Egypta. Patříte mezi ně? A myslíte na pojištění Vaši sportovní výbavy?

Vzhledem k neustálému zdokonalování a vývoji sportovního vybavení, nejen pro profesionální sportovce, se také zvyšuje celková cena a riziko odcizení. Nyní si nově můžete sjednat pojištění sportovní výbavy. Prostřednictvím tohoto pojištěním vám vyplatíme škody, pokud dojde k odcizení nebo poškození vaší sportovní výbavy. Jedná se například o poškození výbavy během sportu, odcizení, vandalismus či přírodní živly.

Co vše lze pojistit? 

Sportovní výbavu – jízdní kola, koloběžky, lyže, snowboardy, golfové hole, tenisové rakety, potápěčskou či horolezeckou výbavu a další vybavení. Pojištění zahrnuje i škody vzniklé jinde než v místě pojištění. Například věci odložené v penzionu nebo nechané v autě při návštěvě nákupního centra. To vše na území celého světa.


We appreciate our clients and their satisfaction is crucial to us

Ewals Cargo Care GECO JIPOCAR TRANSPORT RKL Opava TON VINCENTKA
© ARSYLINE 2016
Warning
Close
Close