Úrazové pojištění pro účastníky teambuildingových nebo sportovních akcí firem

Kategorie: Nezařazeno
Datum: 8.6.2022

Blíží se ideální doba pro pořádání teambuildingových akcí, sportovních akcí nebo jiných firemních akcí. Účastníky akcí bývají zaměstnanci, rodinní příslušníci zaměstnanců nebo i jiné osoby. Zlomená ruka nebo vyvrtnutý kotník, pak dokáže poškozeného potrápit. Ale mnohem horší je, když úraz zanechá trvalé následky nebo se již účastník z akce nevrátí. V takovém případě je kvalitní pojištění důležité pro firmu, poškozeného i jeho rodinu.

Jedním ze způsobů, jak lze účastníky pojistit, je sjednání skupinového úrazového pojištění nebo cestovního pojištění pro území ČR. A jaký je v tom rozdíl?

Skupinové úrazové pojištění poskytuje plnění pouze v případě úrazu, a to například při léčení úrazu, zanechá-li úraz trvalé následky, při pobytu v nemocnici následkem úrazu nebo při smrti pojištěného úrazem.

Cestovní pojištění s územní platnosti pro ČR však umí mnohem více. Kromě úrazu dokáže krýt i případy, kdy účastníkovi akce z kufru auta odcizí zavazadlo, účastník při sportu poškodí zapůjčené sportovní vybavení nebo při cyklovýletě potřebuje odvézt zpět do ubytování nebo cykloopravny. A dokonce lze sjednat připojištění, které se k pojištěnému neobrátí zády, když se mu stane úraz nebo způsobí škodu, přestože si během akce dal skleničku vína nebo sklenici piva.

Pokud plánujete firemní akci tohoto typu, rádi Vám pojištění zajistíme.

Vážíme si našich klientů a jejich spokojenost je pro nás zásadní

Ewals Cargo Care GECO JIPOCAR TRANSPORT RKL Opava TON VINCENTKA
© ARSYLINE 2016
Varování
Zavřít
Zavřít